menu

WHITE SAND LUXURY VILLAS & SPA *****

od 58 490,- Kč
Paje
Wellness ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní butikový hotel Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa se nachází na východním pobřeží ostrova,na nedotčené bílé pláži Paje, uprostřed tropické přírody a bílých písečných pláží, které jsou ideální pro začínající i pokročilé kite surfaře. Hotel je součástí řetězce Relais & Chateaux a skládá se z vilové části u pláže a zahradní části Cinnamon.

Vybavení pokoje

V resortu věří, že prostor je luxus, a proto se snaží nabídnout svým hostům co nejvíce soukromí a prostoru. Každá vila se nachází na ploše 1 500 metrů čtverečních soukromého pozemku, ohraničeného svěžími zahradami s obytnou plochou 500 metrů čtverečních v naprostém soukromí. Unikátní architektura každé vily byla speciálně navržena tak, aby splývala s přírodními krásami prostředí, a je nekompromisní, pokud jde o luxusní standardy. Interiéry byly vyzdobeny pečlivě vybranými starožitnostmi a návrhy nejvyšší kvality. Každá vila je orientována k pláži a skládá se ze dvou jednotek propojených zahradou s terasou a soukromým bazénem. Hlavní částí vily je denní prostor s ohromující obývací částí s vysokým stropem a jídelní částí. Druhá část je odpočívárna, která zahrnuje ložnici s manželskou postelí, šatnu a koupelnu s dešťovou sprchou a venkovní vanou.

Stravování

Ve White Sand Luxury Villas & Spa věří, že jsou kulinářskými specialisty, kteří zajišťují stravování pro všechny věkové skupiny. Jsou hrdí na to, že nabízejí koncept zdravých potravin s typickým africkým vkusem. Pevně věří, že jídlo je vynikajícím řešením ochrany našeho životního prostředí, respektování tvrdé práce místních řemeslných výrobců. Používají produkty z jejich bio bylin, ovoce a zeleninové zahrady a denně vám nabídnou ty nejčerstvější ulovené mořské plody. Doors to Zanzibar restaurant - hlavní restaurace s nadstandardní atmosférou a výběrem z jídelního lístku. Restaurace je otevřená na snídaně, obědy a večeře a nabízí intimní zážitek, ať už stolování na terase nebo v místnosti s vysokým stropem s centrálním perleťovým lustrem. Beach restaurant - ideálním místem pro oběd na pláži, ve stinném prostoru s nádherným výhledem na bílý písek a tyrkysové vody pláže Paje. Nabízí zde grilování čerstvých mořských plodů a masa, saláty a zdravé smoothies (a la carte také možné). Upozorňujeme, že restaurace je otevřena pouze v době oběda a v závislosti na povětrnostních podmínkách. Plážový bar - otevřený během dne. Plážový bar zajistí, že získáte dávku slunce a pina colady, ale také vody a neformální atmosféru pro lenošení na pláži. Otevření baru je ovlivněno povětrnostními podmínkami. Lounge bar - se nachází u hlavní restaurace Doors to Zanzibar, nabízí pohodlné posezení v designové atmosféře doplněné kulečníkem a knihovnou. Odpočiňte si zde u koktejlu, kávy nebo koktejlu a Wi-Fi (v celém resortu zdarma). Sunset bar - nabízí úžasný výhled na letovisko a západ slunce, je otevřený každý den večer. Najdete zde také jeden z nejlepších výhledů na hvězdnou africkou noční oblohu a na požádání vám mohou nainstalovat dalekohled.

Sport a zábava

Wellness centrum v tropické zahradě poskytuje masáže, saunu a parní saunu. Součástí rezortu je také velký bazén.

Poznámka:

U vánočních, silvestrovských a velikonočních pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek za galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě * 7 nocí v pokoji deluxe * polopenze

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena