menu

RIU PALACE LA GEMMA DELL´EST *****

od 54 690,- Kč
Nungwi
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Kouzelný resort Riu Palace La Gemma Dell´Est se nachází na severozápadním cípu ostrova u nejkrásnějších pláží Zanzibaru.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Riu Palace La Gemma Dell´Est patří 24hodinová recepce, směnárna, bussines centrum, bazén se slanou vodou, posilovna, MVUA African Rain Spa, 5 barů, 4 restaurace, wifi připojení ve společných prostorách zdarma, butik se šperky a oblečením, konferenční centrum, osvětlené tenisové kurty, PADI potápěčské centrum.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou velice luxusně vybavené. K jejich zařízení patří koupelna /WC s bidetem, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, moskytiéra, klimatizace, stropní ventilátor, telefon s přímou volbou, denně doplňovaný minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, SAT-TV, elektronický trezor.

Stravování

All inclusive zahrnuje: * uvítací drink při příjezdu * nealkoholické nápoje, místní víno a pivo, ovocné džusy, vodu, kávu a čaj v průběhu jídla * snídaně formou bufety 7,30-10,30 hod. * obědy formou bufetu 13-15 hod. * večeře formou bufetu 19,30-22 hod. * v plážovém baru nealkoholické nápoje, místní víno a pivo, ovocné džusy, vodu, čaj, vybrané druhy alkoholických nápojů. Premiové alkoholické nápoje za poplatek. Bar je otevřený 9-22,30 hod. * v Coral Cove snack baru se podávají kanapky a nealkoholické nápoje, lehké obědové menu. Bar je otevřený 10-18 hod. * v Coral pizzerii se podávají saláty a pizza. Doporučujeme rezervaci předem. Pizzeria je otevřená 20-22 hod. * v baru u vstupu se podávají nápoje a pivo, otevřeno 8-22,30 hod. * v Sunset baru se podávají nealkoholické nápoje, místní víno a pivo, ovocné džusy, vodu, čaj, vybrané druhy alkoholických nápojů a koktejlů. Dovozové značky alkoholických nápojů za poplatek. Bar je otevřený 17-24 hod. * Cafe Moresco servíruje kávu a čaj.

Sport a zábava

Na pláži široká nabídka vodních sportů. V ceně all inclusive jsou plážové osušky, lehátka a slunečníky, kanoe, aqua aerobik, stretčink, plážový volejbal, stolní tenis, posilovna (8-22), tenisové kurty.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * povinný příplatek za vánoční a silvestrovskou galavečeři * leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena