menu

FUNDU LAGOON *****

od 89 990,- Kč
Pemba
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Fundu Lagoon je situován na ostrově Pemba, sesterském ostrově na Zanzibaru, ležící na severu přes kanál Pemba. Nachází se na odlehlé a krásné pláži na jihozápadní straně ostrova a je přístupný pouze lodí.

Vybavení hotelu

Velká a vzdušná hlavní budova s doškovou střechou má krásný výhled na moře. Všechny pokoje jsou propojeny s hlavní budovou dřevěnými chodníky nebo cestami přes původní lesy. Některé pokoje se nachází podél pláže a zbývající na svahu. Snídaně, obědy a večeře se podávají v hlavní jídelně nebo v baru u mola. Tříchodové obědy a večeře nabízejí výběr jídel místní a mezinárodní kuchyně. Některé pokrmy se podávají také v romantickém prostředí bílé písečné pláže. K dispozici jsou tři bary, kde si můžete vychutnat lahodné nápoje a lehké občerstvení. Pro maximální relaxaci a zbavení se stresu můžete navštívit lázeňské centrum, kde jsou k dispozici různé masáže a kosmetická ošetření. Fundu Lagoon má také krásný ve svahu zasazený bazén s nekonečným okrajem a snack barem s výhledem na oceán.

Vybavení pokoje

K dispozici je 18 pokojů, skládající se z plátěných stanů s doškovými střechami, postavených na dřevěných palubách. Všechny jsou s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, sítím proti hmyzu, stropními a stojanovými ventilátory a vnitřním a venkovním posezením. Každý z nich má vlastní koupelnu s horkou vodou, sprchovým koutem, WC a umyvadlem. K dispozici jsou 4 kategorie pokojů. Všechny apartmány mají vlastní bazénky. Superior apartmány nabízejí více prostorné ubytování, včetně 2 soukromých teras a velkého bazénu. 8 Hillside pokojů (standardní bungalovy) 4 Beachfront pokojů (standardní bungalovy) 1 Beach Suite 1 Jungle Suite 4 Superior Suites

Stravování

All inclusive

Sport a zábava

Hotel má plně vybavené potápěčské centrum. Výlety jsou k dispozici na nedaleký Misali ostrov s nedotčenými plážemi a s vynikajícím šnorchlováním a potápěním. Dále si máte možnost vychutnat plavby při západu slunce a safari vyjížďky a kánoích přes mangrovy.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

Hotel akceptuje pouze osoby starší 12 let!

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * turistickou taxu 1,-USD/os./den - platba v hotelu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena