menu

DIAMONDS STAR OF THE EAST *****

od 153 390,- Kč
Zanzibar » Nungwi
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort Diamonds Star of the East se nachází na nádherné pláži Nungwi na severozápadní špičce Zanzibaru, ve vzdálenosti 50 km od mezinárodního letiště Zanzibar a 55 minut jízdy od Stonetownu. Resort je vhodný pro velmi náročné klienty.

Vybavení hotelu

Resort nabízí 11 moderně vybavených soukromých vil postavených v africkém stylu. Hosté mohou využívat veškerého vybavení a služeb resortu Diamonds La Gemma dell‘ Est, navíc parkoviště, privátní transfery elektromobilem na pláž a zpět, speciální uvítání při příjezdu, „butler service“ – služby komorníka (vybalení a zabalení zavazadel, příprava jacuzzi před koupelí, čištění bot, prádelna, možnost stravování v pokoji 24 hod denně, koktejly a drinky na pokoj, drinky na soukromé terase za západu slunce, knihování výletů a ověřování letenek).

Vybavení pokoje

Jedno a dvou ložnicové vily jsou vybaveny koupelnou s WC, bidetem, vnitřní i venkovní sprchou a vnitřní jacuzzi (pouze ve dvou vilách s 1 ložnicí a ve vilách se 2 ložnicemi), individuálně nastavitelnou klimatizací, SAT TV s plochou obrazovkou, laptopem a pracovním stolem s vybavením, elektronickým trezorem, soukromým barem, šatnou, značkovým nábytkem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, terasou s výhledem na oceán, soukromým bazénem, jacuzzi, soukromou zahradou.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Písčitá pláž u hotelu, ke každé vile náleží soukromý kus pláže s lehátky a plážovým servisem. Slunečníky a lehátka zdarma.

Sport a zábava

Fitness centrum, animační programy, tenisový kurt, šnorchlování, centrum vodních sportů (katamarány, windsurfing, kánoe, plachtění, vodní lyže, wakeboarding, jízdy na banánu, rybaření), za poplatek: potápěčské centrum PADI.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě Povinné příplatky za galavečeře jsou již zahrnuté v ceně.

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena